Mīlēt sevi

Sevis Mīlestība ir atļaušana sev būt laimīgam, pieņemtam un mīlētam, citiem vārdiem sakot, tas ir viegluma, miera un dzīvesprieka stāvoklis ķermenī.

Esot pie dabas, pavērojiet to, paskatieties uz puķēm – ieraugiet to krāšņumu un daudzveidību. Brīnumaini ir redzēt mežā, pļavā, dārzā vai cituviet daudz skaistus ziedus, kuri vienlaikus ir tik atšķirīgi viens no otra un spēj harmoniski līdzās pastāvēt. Piekritīsiet, ja teikšu, ka būtu tīri neinteresanti, ja eksistētu tikai viena veida puķes?


Tādi nu mēs esam, katrs savādāks. Viens cilvēks ir pīpene, otrs – pienene, trešais – sniegpulkstenīte, ceturtais – ūdensroze, utt. Tad, kad cilvēks sāk atmosties, viņš sāk apzināties, ka patiesībā zem kaktusa čaulas slēpjas skaists un unikāls zieds.  Sajūtiet, ka katrs atmodies cilvēks ir kā puķe.

Iepazīt sevi un atklāt savu unikalitāti ir sajust to ziedu, kas slēpjas tevī. Iemīlēt sevi – būt un izpausties kā šim autentiskam ziedam!

Lai gan katrs esam unikāls, tomēr mēs vēlamies būt dzīvē un dejā ar citiem cilvēkiem. Kamēr cilvēks domā, ka viņš ir kaktuss, viņš dursta ar adatām gan sevi, gan citus. Teikšu godīgi, esot kaktusa stāvoklī, citus nedurstīt ir diezgan grūti. 

Vēlies pārstāt darīt sāpīgi – pārstāj būt par kaktusu! Kļūsti par to unikālo ziedu – iepazīsti, iemīli sevi!